Vyberte si předmět Vašeho zájmu...


Důležité upozornění

Tyto stránky rozhodně k ničemu nenavádějí. Část zde uvedených lokalit je v soukromém vlastnictví, proto autoři důrazně doporučují před vstupem na takovou lokalitu získat povolení k potápění od vlastníka lokality. Některé lokality jsou také potenciálně nebezpečné (např. lomy), pokud se rozhodnete pro vstup na území takové lokality, činíte tak POUZE NA SVÉ VLASTNÍ RIZIKO !

Ne všechny údaje, uvedené v tomto Katalogu si činí nárok na aktuálnost a správnost. Protože není v silách dvou lidí navštívit v rozumné době všechny zde uvedené lokality, musíme se v mnoha případech spolehnout na údaje, které nám poskytli  naši přispěvatelé (doufáme, že se jimi brzy stanete i Vy).
Proto mohou být některé údaje uvedené u lokalit již neplatné, případně nesprávné. Prosíme Vás, pokud zjistíte nějaký rozpor mezi uvedenými údaji a skutečností, informujte nás o tom, co nejrychleji provedeme opravu.
Také některé údaje o potápěčských obchodech a možnostech plnění nemusí již odpovídat skutečnosti, neboť i v těchto případech se spoléháme na dodané údaje.  

 ©1996 - 2012 Jirka Maté , Milan Kotva

Tyto strany jsou upraveny pro MSIE, minimální rozlišení 800*600, doporučené rozlišení 1024*768

 

dobrodruh.cz - Vše o cestování. Prostor pro vzájemnou výměnu informací, zážitků, zkušeností a rad všech dobrodruhů Online informace o dopravní situaci